1. 7. 2019 0

Viditelnost z 360°

Nejviditelnější helmy na trhu Všechny přilby Lumos jsou navrženy s důrazem na viditelnost. Věříme, že dobrá viditelnost během jízdy je zásadní. Proto jsme při výrobě kladli důraz na ohyb LED systému tak, aby byl viditelný ze všech úhlů, přestože se jedná o náročnější a nákladnější technologii. Důležitá je nejen viditelnost ze všech stran. Pro řidiče je podstatné, abyste byli vidět i z dálky - s naší helmou jste viditelní z 1 km. Takto výkonný LED systém si samozřejmě vyžádal svou daň především na výdrži baterie. Využíváme proto větší baterie než většina ostatních značek.
1. 7. 2019 0

Maximální odolnost

Odolnější, než požadují certifikované Crash testy Když si koupíte helmu Lumos, můžete si být jisti na 100 %, že vám poskytne tu nejlepší ochranu, jakou může helma nabídnout. Důkladně testujeme každý design helmy, abychom se ujistili, že vám dokáže poskytnou ochranu v jakékoli situaci. Naše helmy vás nevystaví nebezpečí jen tak, protože mnohonásobně překračují běžné bezpečnostní standardy. Například model Ultra disponuje vnitřní nylonovou kostrou, která při krizových situacích pomáhá helmě zůstat v jednom kuse. Díky tomu dokáže rovnoměrněji rozložit vnější síly po svém povrchu. Tato prémiová funkce se nenachází u mnoha helem pod 5 000 Kč (200 USD). Všechny naše helmy jsou navíc k dispozici se systémem ochrany hlavy MIPS jako volitelným doplňkem.
1. 7. 2019 0

Signalizace

Signalizuje odbočování i brzdění Všechny helmy Lumos dokážou dávat světelné signály při odbočování i brzdění. Jestliže se účastníte silničního provozu, je nesmírně důležité být předvídatelný. Zejména v městském prostředí s hustou automobilovou dopravou a nepřehlednými komunikacemi. Změna směru, odbočování či brzdění jsou okamžiky, které byste měli dávat ostatním účastníkům provozu nejvíce najevo. Mohou díky tomu lépe reagovat na vaši jízdu, která bude pro všechny bezpečnější.
1. 7. 2019 0

Srozumitelnost

Srozumitelná signalizace je stěžejní Když se účastníte silničního provozu, je smysluplné mluvit stejným jazykem, jako jeho majorita – řidiči automobilů. Být na kole dobře čitelným a předvídatelným je pro okolní řidiče i cyklisty zásadní – můžou se tak lépe přizpůsobit vaší jízdě. Proto jsou světelné signály na autech povinné. Je na čase, aby je začali používat i cyklisté!
18. 5. 2018 0

Neustálá ochrana

Helmy Lumos vás chrání, i když nemáte nehodu Standardní helmy jsou většinou těžké, nepohodlné a užitečné jen ve chvíli, kdy dojde k nehodě, kdežto helmy se systémem LED jsou užitečné po celou dobu, kdy je máte na hlavě. Dělají vás totiž více viditelnými, a tím aktivně zabraňují případným kolizím. Když už se rozhodnete nosit helmu, proč ji nepoužít i ke zvýšení bezpečnosti a prevenci nehod? V případě nehody vám navíc naše helmy poskytnou tu nejlepší ochranu – splňují bezpečnostní certifikáty po celém světě.
Go top